Sevgili Üniversite Adayları… 2016 yılı Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonrasında Namık Kemal Üniversitesini, lisans, ön lisans programlarını tanıtabilmek ve aday öğrencilerle öğretim elemanlarımızı buluşturmak amacıyla 25-27 Temmuz tarihleri arasında “Tanıtım Günleri” düzenlenecektir.
Üniversitemizi yakından tanımak için öğrenci adaylarımızı ve ailelerini 25-27 Temmuz 2016 tarihleri arası Ziraat Fakültesi’nde yer alan Tanıtım Bürosu’na bekliyoruz…
Tanıtım Günleri Programı için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...