Yasal mevzuat gereğince kurulan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Kurum İdari Kurulu, 2023/1 (Nisan) dönemi toplantısını Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirdi.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN başkanlığında, Personel Daire Başkanı Kerem ŞEN, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Mümin KASAP ile Yetkili Sendika Eğitim-Bir-Sen Temsilcileri Tekirdağ Şube Sekreteri Muhammed Fatih CAN, Üniversite Temsilcilik Başkanı Sedat SÜMBÜL ve Başkan Yardımcısı Öğretim Görevlisi Dr. Kayahan YILMAZ’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda iş yeri çalışma koşulları ve sendika önerileri görüşüldü.
Toplantıya ilişkin karar tutanağı için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...