Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk’ü Anma Konseri Düzenlendi
16-11-2023Üniversitemizde Cumhuriyet’in 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Tekirdağ NKÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı tarafından “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk’ü Anma Konseri” düzenlendi.

Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Eşi Selda ŞAHİN Hanımefendi, Askeralma Bölge Başkanı Per. Alb. Davut KULALAR ve Eşi Fatma KULALAR Hanımefendi, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tülin YILDIZ, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gürel PEKKAN, Tekirdağ NKÜ Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ, NKÜTEK Teknopark Genel Müdürü Öğr. Gör. Dr. Barış KOCABIYIK ve Eşi Doç. Dr. Oya ONAT KOCABIYIK ile çok sayıda akademik ve idari personel, vatandaş ve öğrenci katıldı.

Konservatuvar Müdürü Doç. Dr. Arda GÖKSU yönetiminde Konservatuvar öğretim üyeleri ve öğrencilerinden oluşan saz ekibi ve koro eşliğinde gerçekleştirilen konserde, “İzmir’in Kavakları”, “Çökertme”, “Bülbülüm Altın Kafeste”, “Cânâ Rakîbi Handân Edersin”, “Kimseye Etmem Şikâyet”, “Bir Fırtına Tuttu Bizi”, “Harmandalı Zeybeği”, “Havada Bulut Yok”, “Kırmızı Gülün Ali Var”, “Vardar Ovası”, “Atabarı” ve “Türk Çocuğunun Şarkısı” isimli eserler icra edildi.

 

Namık Kemal Üniversitesi1
Namık Kemal Üniversitesi2
Namık Kemal Üniversitesi3
Namık Kemal Üniversitesi4
Namık Kemal Üniversitesi5
Namık Kemal Üniversitesi6
Namık Kemal Üniversitesi7
Namık Kemal Üniversitesi8
Namık Kemal Üniversitesi9
Namık Kemal Üniversitesi10
Namık Kemal Üniversitesi11
Namık Kemal Üniversitesi12
Namık Kemal Üniversitesi13
Namık Kemal Üniversitesi14
Namık Kemal Üniversitesi15
Namık Kemal Üniversitesi16
Namık Kemal Üniversitesi17
Namık Kemal Üniversitesi18
Namık Kemal Üniversitesi19
Namık Kemal Üniversitesi20
Namık Kemal Üniversitesi21
Namık Kemal Üniversitesi22
Namık Kemal Üniversitesi23
Namık Kemal Üniversitesi24
Namık Kemal Üniversitesi25

Haberler & Duyurular
Arşiv>