Üniversitemiz Öğrenci Konseyi Başkanlığı, Çanakkale Kara Savaşları'nın 98. yıl dönümü dolayısıyla “Çanakkale” konulu konferans düzenledi.
Piramit Salon’da düzenlenen konferansa konuşmacı olarak, Tarihçi Yazar Hasan Hüseyin Maltepe katıldı.
Çanakkale Destanını anlatan Hüseyin Maltepe, Çanakkale ruhunun hissedilmesi, öğrenilmesi için imkânı olan herkesin oraları görmesi, ders çıkarması lazım. Yaşadığımız toprağın nimetini bugün görüyorsak eğer, o gün canlarını vatan için ortaya koyan şehit ve gazilerimiz sayesindedir” dedi.
“Emanetlere sahip çıkmalıyız. Milletlerin en büyük düşmanı cahillik, fakirlik ve ayrılıktır” diyen Maltepe, öğrencileri vatanımızı cahillik, fakirlik ve ayrılıktan korumaları konusunda uyardı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...