Üniversitemiz Genç Edebiyatçılar Topluluğu tarafından Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitlerini Anma Günü kapsamında 18 Mart Pazartesi günü 14.00- 17.00 saatleri arasında Piramit Salon’da Prof. Dr. Yaşar ŞENLER’in konuşmacı olarak katılacağı “Çanakkale Muharebelerinin Edebiyatımıza Yansıması” Paneli düzenlenecek, ardından ise “Gelibolu 1915” Belgesel Film Gösterimi gerçekleştirilecektir.
Tüm akademik, idari personelimiz ile öğrencilerimiz davetlidir.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...