Üniversitemiz Francofolie Topluluğu tarafından sahnelenen “Yerli Film” isimli tiyatro oyunu izleyicilerden tam not aldı.
Kandemir Konduk`un yazdığı, üniversitede öğrenim gören bir çiftin yaşamlarından yola çıkan ve Yeşilçam Filmlerine ithafen devam eden tiyatro oyunu “Yerli Film’i” Üniversitemiz Rektörlük Konferans Salonu’nda sahneye koyan Francofolie Topluluğu’nun 18 öğrencisi, gösterdikleri oyunculuk performansları ile izleyenlerden büyük alkış topladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...