Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Cevat Atalay’ın “Yazıtlar 3” kişisel resim sergisi 5- 22 Şubat 2014 tarihleri arasında Ankara Palme Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu.
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Cevat Atalay’ın Lirik soyutlama olarak kaligrafi ve kaligrafinin estetik iletişimine göndermelerde bulunduğu 90 adet TÜYB. çalışmaları, eleştirmen sanatçı ve sanatseverlerin beğenisini topladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...