Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Cevat Atalay’ın “Yazıtlar 2” konulu resim sergisi 7 Ocak tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’nde açıldı.
Yrd. Doç.Dr. Mustafa Cevat Atalay “Yazıtlar 2”konulu resim sergisinde 1995 yılından bu yana üzerinde düşünsel olarak çalışıp 2009 yılından itibaren ürettiği yağlı boya resimlerinin bir seri olarak sergide yer aldığını belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...