Üniversitemiz öğrenci topluluklarından Genç Edebiyatçılar Topluluğu tarafından “Türkoloji Notları” adlı bir söyleşi gerçekleştirildi.
19.12.2023 tarihinde Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda saat 10.30’da gerçekleşen programa Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim elemanlarından Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Oğuzhan KUŞOĞLU konuşmacı olarak katıldı.
Programın açış konuşması Topluluk Koordinatörü Doç. Dr. Hasan KAYA tarafından yapılırken Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Oğuzhan KUŞOĞLU, Türkolojinin doğuşu, Türkoloji çalışmaları, Türkoloji araştırmaları konusunda bilgiler verdi.
Soru-cevap bölümünde dinleyicilerin soruları yanıtlanırken program Doç. Dr. Hasan KAYA’nın Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Oğuzhan KUŞOĞLU’na günün anısına çiçek takdimiyle sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...