Türkiye Özürlüler Eğitim ve Dayanışma Vakfı (ÖZEV) ve Hüseyin Hüsnü Tekışık Eğitim Araştırma Geliştirme Vakfının her yıl geleneksel olarak 03 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlediği hikaye yarışmasını bu yıl Marmara Bölgesi ortaöğretim ve yükseköğretim okullarında gerçekleştirilecektir.
“Toplum Farkında ise Engelimin Önemi Yok” konulu hikaye yarışmasına katılım için son gün 30 Mart 2014 tarihidir. Katılmak isteyenlerin hikâyelerini belirtilen tarihlere kadar Hikaye Şartnamesinin 4. Maddesinde belirtilen adreslere göndermesi gerekmektedir.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...