Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu Genç Girişimciler Topluluğu, Girişimcilik Günleri’nin ikincisini 19 Mart 2013 Salı günü 13:30-14:30 saatleri arasında Çorlu Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda “Tekirdağ Genç Girişimciler Kulübü Üyeleri” ile söyleşi düzenleyerek gerçekleştirecektir.
Tüm öğrencilerimiz davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...