Yeşil Mimarlar Öğrenci Topluluğu tarafından “Tasarım Süreçleri” adlı konferans düzenlendi.
Tekirdağ NKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen konferansın konuşmacısı Üniversitemiz Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ oldu.
Etkinliğe Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rüya YILMAZ, Mimarlık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Esen Gökçe ÖZDAMAR, Resim Bölüm Başkanı Prof. Dalila ÖZBAY, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Konferansın ardından Peyzaj Mimarlığı 3. Sınıf öğrencisi Tuğba KARACA saz dinletisi sundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...