Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen "Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği" konulu eğitim ve bilgilendirme konferansı gerçekleşti.
12 Aralık 2023 tarihinde, Teknik Bilimler MYO Konferans Salonunda gerçekleşen konferans Bilgi İşlem Daire Başkanlığı personeli Mühendis Furkan Cahit DUMAN tarafından verildi.
“Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği” konusunda verilen eğitim, öğrencilerin ve akademik personellerin katılımıyla gerçekleşti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...