Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu tarafından yürütülen Trakya Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “Okulumda Mutluyum” Projesinin 9 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek tanıtımına tüm akademik ve idari personelimiz davetlidir.
Yer: Çorlu Meslek Yüksekokulu
Davetiye için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...