Üniversitemiz Saray Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü tarafından konuşmacı olarak Pazarlama ve Yönetim Danışmanı Adnan Duygun’un katıldığı “Kariyerde Başarı” adlı seminer, Yüksekokul Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Pazarlama ve Yönetim Danışmanı Adnan Duygun; öğrencilerimize yönelik olarak iş hayatında profesyonelleşme, başarının sırları ve motivasyon gibi konularda eğitim verdi.
Seminer sonunda Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. S. Ahmet Menteş tarafından Pazarlama ve Yönetim Danışmanı Adnan Duygun’a günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...