Üniversitemiz Ekonomi Topluluğu ve Tekirdağ Motosiklet Derneği tarafından organize edilen Serkan Söğüt’ün konuşmacı olarak katılacağı Afrika kıtasında motosikletleriyle gerçekleştirdikleri geziyle ilgili olarak “Hello Afrika” konulu söyleşi, 11 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00’da Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.
Afrika’da geçirdikleri ilginç anları, kasklarına taktıkları kameralarla Türkiye’ye ulaştıran bilgisayar programcısı Murat Cengiz ve bilgisayar mühendisi Serkan Söğüt’ün maceralarını Cumartesi günkü sunumda dinleyebilirsiniz.
Herkes ‘gitmek’ ister, Bazıları yola çıkar...
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...