Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu Gıda Teknolojisi Programı tarafından düzenlenen “Günümüzde Yapılan Gıda Analizleri ve Gıda Teknikerlerinin Kamu Kuruluşlarındaki Yeri ve Önemi” konulu seminer düzenlendi.
Seminerde Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr. Kadir Ertürk, öğretim görevlileri ile öğrenciler bulundu.
Malkara MYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa konuşmacı olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tekirdağ Gıda Kontrol Laboratuar Müdürü İbrahim Halil Bakır, Gıda Yüksek Mühendisi Mithat Dinç ve Kimyager Serap Yalın Özsezer katıldı.
Seminer Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr. Kadir Ertürk’ün konuşmacılara günün anısına plaket takdim etmesiyle sonlandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...