Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü ve Üniversitemiz Marmara Ereğlisi Meslek Yüksek Okulunun ortaklaşa gerçekleştirdiği “Bilişim Suçları” ve “Uyuşturucu Madde Kullanımı” konulu seminer öğrencilerimizin yoğun ilgisi ile gerçekleşti.
Okulumuzun Sosyal Faaliyet Grubunun çalışmaları ile gerçekleşen seminere konuşmacı olarak Abdullah Atalar ve Durmuş Garagöz katıldı. Öğrencilerin sorularının cevaplandığı seminerin sonunda okul müdürümüz Doç.Dr. M.Ömer Azabağaoğlu misafir konuşmacılara çiçek takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...