Türk-Alman Öğrenci Topluluğu tarafından gerçekleştirilen Big Buddies” Liderlik ve Engelliye Doğru Yaklaşım Seminerleri çerçevesinde, proje resmi olarak gönüllüler ve uzmanlar tarafından başlama sürecine girmiş olup, 19/12/2015 saat 09:00-15:00, 20/12/2015 saat 10:00-12:00 saatleri arasında Fen Edebiyat Fakültesi 327 nolu derslikte bir çalıştay, Liderlik semineri ve Engelliye doğru yaklaşım semineri düzenlenecektir.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...