Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2018 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim dönemi değerlendirme süreci tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projeler arasında olan Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından hazırlanan “Beklenen Hizmet İçin” isimli projenin sözleşmesi imzalandı.
Teknik Destek Programı Sözleşmesini Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü adına Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Trakya Kalkınma Ajansı adına Genel Sekreter Mahmut Şahin imzaladı.
Rektörlük Makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz, Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Yinanç, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, Başhekim Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Tolga Ersözlü, Dr. Öğr. Üyesi Birol Şafak, Dr. Öğr. Üyesi M. Numan Erdem ve Hastane Baş Müdürü Arzu Alkanat da bulundu.
Protokol ile Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde görev alan veri giriş elemanlarına empati, iletişim teknikleri konularında 4 grup halinde toplam 120 kişiye 25 saat eğitim verilerek, personelin hizmet kalitesi artırılarak kurumsal olarak daha iyi bir şekilde hizmet sunulması amaçlanmaktadır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...