Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu (MYO)’nun "İş Hayatı, Meslek Yüksekokulu Mezunlarından Neler Bekliyor?" konsepti ile düzenleyeceği etkinliklerden ilki, “Başarı Hikâyesi Yazmaya Hazır mısınız?” konulu konferans MYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
İşletme Yönetimi Programı’nın katkıları ile düzenlenen konferansa, Malkara MYO Müdürü Doç. Dr. Murat Taşan, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.
İş Danışmanı ve Eğitmen Seyran Hatipoğlu, kendini tanımanın kişiye getireceği avantajlar, iş fikri, yeni bir iş kurmanın avantaj ve genel olarak yüksekokul öğrencilerinin girişimciliğe bakış açısı konuları üzerinde bilgiler verdi.
Konferansın ardından Malkara MYO Müdürü Doç. Dr. Murat Taşan günün anısına, Seyran Hatipoğlu’na plaket takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...