Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle “100. Yılında Cumhuriyet” adlı konferans düzenlendi.
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleşen programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ bir açış konuşması gerçekleştirerek, Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutladı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm Millî Mücadele kahramanlarını Rahmet ve minnetle andı.
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sezai ÖZTAŞ’ın konuşmacı olduğu “100. Yılında Cumhuriyet” adlı konferansa çok sayıda akademik ve idari personel, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü öğrencileri ile Üniversitemiz öğrenci topluluklarından Tarih Topluluğu üyeleri yoğun ilgi ve katılım gösterdi.
Konferans sonunda TBMYO Müdürü Prof. Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ, Doç. Dr. Sezai ÖZTAŞ’a günün anısına takdimde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...