Üniversitemiz öğrenci topluluklarından Akademik Bakış Topluluğu'nun paydaşı olduğu ve üniversitemizin çeşitli birimlerinde görev yapan öğretim üyelerimizin düzenleme kurulunda yer alarak katılım sağladığı “100. Yılda Uluslararası Toplumsal Araştırmalar Kongresi” gerçekleşti.
Sosyal Bilimler Sempozyumu, Spor Bilimleri Sempozyumu, Dil Bilimleri Sempozyumu, Eğitim Bilimleri Sempozyumu, Turizm ve Gastronomi Sempozyumundan oluşan Kongrenin 17-19 Kasım 2023 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası Meclis Salonunda yüz yüze oturumları gerçekleşirken; çevrim içi oturumları ise Zoom platformu üzerinden Youtube Canlı Yayını ile gerçekleştirildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...