Üniversitemiz Dağcılık ve Kampçılık Topluluğunun düzenlediği ‘’Longoz Yürüyüşü’’ etkinliğin 22 Mart2015 Pazar günü Kırklareli/Demirköy’de yapılacaktır Araç Üniversitemiz Çamlık kafe önünden 07.30 da hareket edecek, etkinlik 17.00’da bitecektir.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...