Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin hazırladığı ‘Sevgiye Dair’ adlı müzikli şiir dinletisi Piramit Salonda gerçekleştirildi.
Yoğun bir ilgiyle gerçekleşen programa, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Şefik Kurultay, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. İsmail Yılmaz, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğretim görevlileri ve Üniversite öğrencileri katıldı.
Programda konuşma yapan Prof.Dr. Şefik Kurultay; Sergilenen halk müziği ezgilerinin, şiirlerin ve zengin kültürümüzün güzel örneklerinin büyük bir haz duyularak izlendiğini, ayrıca teknik bir okulda böylesine güzel sosyal- kültürel faaliyetlerin çok sık yapıldığını ve bundan memnuniyet duyulduğunu belirterek proğramda emeği geçen herkese teşekkür etti.
Program plaket takdim edilmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...