Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi öğrencisi sporcular Türkiye Boks Federasyonu’nun 2023 yılı faaliyet programı uyarınca 03-09 Eylül 2023 tarihlerinde Kocaeli’de yapılan ‘U-22 Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’ müsabakalarında başarı ile mücadele etti.
Müsabakalara Tekirdağ ilini temsilen katılan sporcu kafilesinde yer alan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi öğrencileri Eren GEZEN 63,5kg’da, Rufat MİRZAYEV 67kg’da, Asad AGHEYEV 75kg’da ve Daulet RYSBAYEV +92kg’da mücadele ederek başaralı maçlar gerçekleştirdiler.
Sporcuların Üniversitemiz personeli Antrenör Hasan KIYAK nezaretinde katılım sağladıkları şampiyonada Asad AGHEYEV 75kg’da 3. olarak bronz madalya kazandı.
Tekirdağ’ı ve Üniversitemizi gururlandıran tüm sporcuları tebrik ediyoruz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...