Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı tarafından Rektörlük Konferans Salonunda ‘Saz Eserleri Keman Resitali’ gerçekleşti.
Toplam 15 farklı bestekâra ait 16 seçkin eserin icra edildiği konserin solistliğini Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Haluk BÜKÜLMEZ, keman ile gerçekleştirdi. Klasik Türk Müziğinin seçkin eserlerini dinlemeye gelenler ise konseri büyük beğeni ile izlediler.
Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Arda GÖKSU ise konserin sonunda bir konuşmada gerçekleştirerek Öğr. Gör. Dr. Haluk BÜKÜLMEZ ile konseri dinlemeye gelenlere teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...