10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Üniversitemiz Engelli Öğrenci Birimi tarafından, Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda “Engelleri Beraber Aştık” adlı söyleşi gerçekleştirildi.
Etkinliğe, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ve Prof. Dr. Murat TAŞAN, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı ve Engelli Öğrenci Birim Koordinatörü Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ, Üniversitemiz Öğretim Elemanları, Sivil Toplum Kuruluşları, Tekirdağ İŞKUR’dan ilgili personeller ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Üniversitemiz mezunu Aykut GARİP’in yaşam hikayesini anlattığı şöyleşide engellilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu.
Soru-cevap şeklinde devam eden söyleşi toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...