Üniversitemiz öğrenci topluluklarından Maliye Topluluğu ve Türk Kadınları Topluluğunun ortaklaşa düzenlediği ‘Atatürk’ü Anma Köşesi’ fotoğraf sergisi Sosyal Yaşam Merkezinde ziyaretçilerini ağırlıyor.
10 Kasım dolayısıyla Maliye Topluluğu ve Türk Kadınları Topluluğu üyesi öğrencilerin ortaklaşa düzenlediği Atatürk’e ait fotoğraflardan oluşan ‘Atatürk’ü Anma Köşesi’ adlı sergi 24 Kasım 2023 tarihine kadar Sosyal Yaşam Merkezinde ziyarete açık kalacak.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...