2021 yılının "Türkiye Afet Eğitim Yılı" ilan edilmesi dolayısıyla geçtiğimiz günlerde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Tekirdağ İl Müdürlüğü arasında ‘Afet Farkındalık Eğitimi’ işbirliği protokolü imzalanmıştı. Bu kapsamda AFAD Tekirdağ İl Müdürü Recep EROL ve Şube Müdürü Serap KIZILIRMAKLI, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette ‘Afet Farkındalık Eğitimi’ hususunda karşılıklı görüşmelerde bulunuldu. AFAD Müdürü Recep EROL, ziyaret esnasında Rektör ŞAHİN’e ‘Afet ve Acil Durum Çantası’ takdiminde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, nazik ziyaretlerinden ötürü İl Müdürü Recep EROL’a teşekkür ederek, “Tekirdağlılar olarak kritik bir fay hattına komşuyuz ve deprem tehlikesini çok yakından hissediyoruz. Şehir ve Ülkemiz için uyum içerisinde çalışarak Tekirdağ’a ve Bölgemize katkı sağlayacağımıza inanıyorum” dedi.
AFAD yetkilileri Rektör ŞAHİN’in ardından Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER ve Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI’ya da ziyarette bulunarak ‘Afet ve Acil Durum Çantası’ takdiminde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...