Şarköy Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı ile Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri, Gönüllülük Çalışmaları dersi kapsamında Şarköy Belediyesi Hayvan Barınağında bir gün boyunca gönüllü olarak çalıştı.
Öğr. Gör. Furkan Burak ÜNAL eşliğinde yapılan etkinlikte öğrencilerimiz barınakta bulunan hayvanların temizliği, beslenmesi ve barınağın düzenlenmesi konusunda çalışmalara yardımcı oldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...