Şarköy Belediye Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Adnan SEVİM, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Prof. Dr. Adnan SEVİM, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e çalışmalarında başarılar diledi.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör ŞAHİN de, “Görevim boyunca Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin ve bölgemizin daha da ileriye gitmesi için çalışmalarımızı devam ettireceğiz” sözlerine yer verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...