Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı Üniversiteler Arası 2. Lig Grup Basketbol Müsabakaları’nda birinci olarak Üniversiteler Arası Basketbol 1.Ligine yükselen Üniversitemiz Erkekler Basketbol Takımı, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e şampiyonluk kupasını hediye etti.
Üniversitemiz Erkekler Basketbol Takımı’nı makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, başarılarından dolayı takımı kutladı.
Bilecik Şey Edebali Üniversitesinin yanı sıra, İzmir İleri teknoloji Enstitüsü, Bursa Teknik, İzmir Katip Çelebi ve Gebze İleri Teknoloji Üniversiteleri ile kıyasıya mücadele ederek şampiyonluk kupasını Üniversitemize kazandıran Erkekler Basketbol Takımı ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, “Gençlerimizi Üniversitemize bu gururu yaşattıkları için gönülden kutluyorum. Bu başarıların derslerinde devam etmesini diliyorum.” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...