Öz Sağlık-İş Sendikası ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı 17 nolu Sağlık ve Sosyal Hizmetler iş kolundaki işyerleri ve eklentilerinde çalışan işçileri kapsayacak İşletme Toplu İş Sözleşmesi müzakereleri Rektörlük Senato Salonunda yapılan toplantıyla başladı.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN ve Üniversitemiz Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL başkanlığındaki sözleşme müzakere toplantısına ilgili idari personeller katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...