Üniversitemiz İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Koordinatörlüğüne bağlı birimlerde görev yapan İSG uzmanları Üniversitemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Üst Kurul Başkanı Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz’ın başkanlığında toplandı.
Toplantıya İSG Koordinatörü Öğr. Gör. Metin Taşkın, İSG Uzmanı Yrd. Doç Dr. Berna Erdal Yıldırım, Öğr. Gör. Gülsüm Turan, Öğr. Gör. Hatice Şimşek, Öğr. Gör. Burcu Öztürk, Öğr. Gör. Ertan Erol, İSG Uzmanı Nasrullah Ayaz, İSG Uzmanı Kenan Pilatin ve İSG Uzmanı Araş. Gör. Can Burak Özkal katıldı.
Toplantıda İSG Koordinatörlüğü tarafından İSG uzmanlarına bu güne kadar gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verilirken; geleceğe yönelik yol haritası çizildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...