İş Bankası Trakya Bölge Müdürü Erçin TOPTUTAN ve İş Bankası Tekirdağ Şube Müdürü Kubilay Mehmet ÖZGENEL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat Kamil TIRPANCI ve Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL da katıldı.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Erçin TOPTUTAN ve Kubilay Mehmet ÖZGENEL, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehrin ve bölgenin gelişimine katkısını takdir ettiklerini belirtti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kurumlar arası iş birliğin önemine vurgu yaptı ve ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...