İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Bahattin KILIÇ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Bahattin KILIÇ, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından Trakya ve Balkanlar özelinde gerçekleştirilen kültürel ve bilimsel çalışmaları yakından takip ettiklerini, bölge için yaptığı hizmetleri ise ayrıca takdir ettiklerini belirterek Rektör ŞAHİN’e çalışmalarında başarılar diledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti ve Balkanları ve hatta ötesini, bir dünya üniversitesi olma hedefiyle çok önemsediklerini belirterek, tüm gayretlerinin faydalı eserler ortaya koymak olduğunu söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...