İstanbul Silivri Akören Ümit Aksun Ortaokulu öğrencileri 4006 TÜBİTAK projeleri (Atalık Tohumlarla Hibrit Tohumların Arasındaki Farkların Belirlenmesi ve Müziğin Canlılar Üzerindeki Etkisi) kapsamında Üniversitemiz Ziraat Fakültesine ziyarette bulundu.
Teknik gezi kapsamında Ziraat Fakültesi laboratuvarları, sığırcılık işletmesi ve tıbbi aromatik bitki parkı 23 kişilik öğrenciye gösterildi.
Proje yürütücülüğünü Öğretmen Sibel ATAY’ın yaptığı “Atalık Tohumlarla Hibrit Tohumların Arasındaki Farkların Belirlenmesi ve Müziğin Canlılar Üzerindeki Etkisi” isimli TÜBİTAK projesine katılan öğrenciler, memnuniyetlerini dile getirerek Üniversitemiz kampüsünden mutlu ayrıldılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...