İstanbul İli Sancaktepe İlçesi Paşaköy Mahallesinde, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi koordinatörlüğünde ve Tarım ve Orman Bakanlığımız Projesi ile 662 dekar mera alanında 2020-2022 yılları arasında uygulanan Mera Islahı ve Yönetim Projesi tamamlanarak meralarımızın açılışı 18 Mayıs 2022 tarihinde törenle yapıldı.
Törene İstanbul Vali Yardımcısı Uğur ALADAĞ, Sancaktepe Kaymakamı Ahmet KARAKAYA, Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma DÖVÜCÜ, Proje Koordinatörü Tekirdağ Namık Kemal Ünviversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Canan ŞEN, İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Yavuz KARACA, Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat PARILDAR, Yalova İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Selçuk YAMAN, İstanbul İl Müdür Yardımcıları Mehmet Sabri BAYHOCA ve Bayram Alper KOCATÜRK, Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü İlhan KARTAL, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Hatice YAĞMUR, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Ahmet ÜLKER, Sancaktepe İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Asım ŞEN, Paşaköy Mahallesi Muhtarı Şaban KORKUT, çiftçilerimiz ve vatandaşlar katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...