Tekirdağ’ın duayen eğitimci ve idarecilerinden İrfan DEMİR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu ve Üniversitemizin kuruluş tarihçesinden bahsedildi. İrfan DEMİR, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye değer üreten bir kuruma dönüşmesinin gurur vesilesi olduğunu belirtip, Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e akademik ve idari çalışmalarında başarılar diledi.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, geçmişi ve geleceği ile Tekirdağ’dan ayrı düşünülemez. Bizler de Tekirdağ sevdalısıyız. Eğitimci hassasiyeti ve hemşerilerimizin teveccühü ile hem Üniversitemizi ilerletmek, hem de şehre ve bölgeye fayda üretmek amacındayız. Bu gayeye ulaşırken büyüklerimizin de desteği bizlere ışık tutacaktır” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...