Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu Akademik Etkinlikler Komisyonu’nun etkinlikler serisinin bir girişimi olarak Sakarya Üniversitesi Uygulamaları Bilimler Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’ndan Dr. Öğr. Üyesi Pınar YENİ PALABIYIK tarafından “What Students Learn Matters: Language Learner Agency And Using 21st Century Skills in Classroom Teaching and Learning” isimli çevrim içi İngilizce seminer sunumu gerçekleşecektir.
Etkinlik kurum içi ve kurum dışı tüm yabancı dil eğitmeni paydaşlara açıktır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...