Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından İngilizce konuşma becerisini geliştirmek isteyen öğrenciler ve üniversite personeli için Pazartesi günleri 17:15 – 18:15 saatleri arasında Değirmenaltı Kampüsü Merkezi Derslik Binası C 403 sınıfında konuşma kulübü etkinliği düzenlenmiştir.
Etkinliğimiz ücretsizdir.
Talep olması durumunda Almanca ve Fransızca konuşma kulübü etkinlikleri de düzenlenecektir. İlgililer Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne 3000 numaralı telefondan ulaşabilirler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...