Türk İmmünoloji Derneği'nin eğitim faaliyetleri arasında yer alan X. İmmünoloji Bölge Sempozyumu bu yıl Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nün ev sahipliğinde "Tekirdağ İmmünoloji Günleri" adı altında 27-30 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Afiş için tıklayınız
Broşür için tıklayınız
Davetiye için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...