Öğrencilerle senato salonunda bir araya gelen Prof. Dr. Osman Şimşek, Üniversite hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra, miniklerin “büyük sorularını” yanıtladı.
Üniversitenin yapılaşmasından faaliyetlerine kadar geniş bir yelpazede sorular yönelten öğrenciler, sorularıyla hem şaşırttı hem de bol bol gülümsettirdiler.
Yaklaşık yarım saat süren ziyaret sonrası öğrencilere hediyeler verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...