Oryantasyon programlarımız Üniversitemize kayıt yaptıran öğrencilerin Üniversitemizin olanaklarından en iyi şekilde yararlanmalarını ve Üniversite eğitimleri boyunca onlara gerekli olabilecek her türlü bilgiyi vermeyi hedeflemektedir. Ulaşım imkanlarından, sosyal yaşama kadar birçok olanağa nasıl ulaşabileceklerini anlatmayı da amaç edinen oryantasyon programları her fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında düzenlenmeye devam etmektedir.
İlahiyat Fakültesinde düzenlenen oryantasyon programında Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Osman Kara ve Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Yakup Yüksel, fakülte, ders işleyişi, Üniversitemizin genel yapısı ve imkanlarından bahsederek öğrencileri bilgilendirdiler.
Program öğrencilerin sorularının yanıtlanılmasının ardından son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...