Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi’ni tercih ederek aramıza yeni katılan öğrencilerimize, üniversiteye uyum sürecini hızlandırmak, bölümlerini tanıtmak, sosyal ve kültürel olanaklar hakkında bilgi vermek amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Programda İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yasemin Sarı, Öğretim Görevlisi Muhammet Ali Tekin, Okutman Necmettin Öztürk ve Fakülte Sekreteri Ömer Ayhan, öğrencilere üniversite yaşamı, yönetmelikler, idari ve akademik konular hakkında bilgi verdi.
Üniversitemize yeni katılan öğrencilere başarı dileklerinde bulunulan program, öğrencilerin karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...