İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz BECERİR ve Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Çağatay ONAR Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Cengiz BECERİR ve Çağatay ONAR, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinin gelişimini ve projelerini yakından takip ettiklerini ve bundan büyük gurur duyduklarını belirterek, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin başta ilimiz olmak üzere tüm Trakya Bölgesine şifa dağıtan en önemli sağlık kuruluşları arasında yer aldığını söyleyerek “Akademisyen kadromuzu her geçen gün güçleniyoruz. Şehrimizdeki sağlık hizmetlerine ve sağlık eğitimine katkı sunmak en önemli amacımız. Bu noktada sağlık alanında Üniversitemizi ileriye taşıyacak adımları kararlılıkla atarken, tüm yenilik ve gelişmeleri de özenle takip ediyoruz. Sağlık İl Müdürlüğümüz ile hayata geçireceğimiz projeleri önemsiyor, bu ziyaretler ile iki kurum arasındaki karşılıklı işbirliği imkanlarını daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz” sözlerine yer verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...