Üniversitemiz ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.
Protokol, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın makamında, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler tarafından imzalandı.
İmzalanan bu protokol çerçevesinde, il sınırları içerisinde yer alan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlarda, taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürütülerek, öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğinin arttırılması planlanıyor.
Ayrıca bu protokol ile eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle arttırılması ve ailelerin sosyal kültürel ve mesleki gelişmelerine destek olunması noktasında, taraflar arasında işbirliği ve koordinasyonun sağlaması amaçlanmakta.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...