Tekirdağ Kültür Turizm Müdürlüğüne atanan Hakan Cömertler, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, daha önce Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde Daire Başkanı ve Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Hakan Cömertler’in İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak görevlendirilmesinden gurur duyduğunu belirterek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.
İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Cömertler görevi süresince Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile Kültür Turizm Müdürlüğü arasında ortak projeler yürütülmesi için çalışmalar yapılacağını kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...