Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e iade-i ziyarette bulundu.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarından dolayı Aydın’ı kutladı.
İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın da Tekirdağ’a böylesine modern ve donanımlı bir Üniversite kazandırmasın dolayı Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...